Саксаганський район. КДНЗ № 234








Розклад організованої діяльності

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА 2017-2018 навчальний рік в ДНЗ№234

Групи

 

Понеділок

Вівторок

Група №1

(3 р. ж.)

10 занять

Тривалість-10/15хв.

1. Х-ЕР: музична діяльність 9.00-9.10

2. ПР Ознайомлення з довкіллям

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

1. Фізичний розвиток

9.00-9.15 (І ) 9.20-9.35 (ІІ)

2. ПР Ознайомлення з природою

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

Група №2

(3 р. ж.)

1. Фізичний розвиток

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. ПР Ознайомлення з природою

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

 

1. Х-ЕР: музична діяльність 9.00-9.10

2. ПР Ознайомлення з довкіллям

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

Група №4

(4 р. ж.)

11 занять

Тривалість -

15/20

1. ПР Ознайомлення з природою 

9.00-9.15

2. Фізичний розвиток 9.25-9.45

 

1. ПР Ознайомлення з довкіллям

9.00-9.15

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.20-9.35

3. Мовленнєвий розвиток 9.45-10.00

Група №6

(4 р. ж.)

 

1. ПР Ознайомлення з природою 

9.00-9.15

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.20-9.35

1. ПР Ознайомлення з довкіллям

9.00-9.15

2. Фізичний розвиток 9.25-9.45

3. Мовленнєвий розвиток 9.55-10.10

 

Група №10

(4 р. ж.)

 

1. ПР Ознайомлення з природою 

9.00-9.15(І) 9.20-9.35(ІІ)

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.45-10.00

1. ПР Ознайомлення з довкіллям

9.00-9.15

2. Мовленнєвий розвиток 9.25-9.40

3. Фізичний розвиток 9.55-10.15

 

Група №7

(5 р. ж.)

12 занять

Тривалість –

20/25

1. ПР Ознайомлення з природою

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Фізичний розвиток  9.55-10.20

1. ПР Ознайомлення з довкіллям

9.00-9.20

2. Мовленнєвий розвиток 9.30-9.50

2. Х-ЕР: музична діяльність 10.00-10.20

Група №9

(5 р. ж.)

 

1. ПР Ознайомлення з природою 

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Х-ЕР: музична діяльність 10.10-10.30

1. Мовленнєвий розвиток9.00-9.20

2. ПР Ознайомлення з довкіллям

9.30-10.50

3. Фізичний розвиток 10.25-10.50

 

Група №3 (6 р. ж.)

15 занять

Тривалість –

25/30

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР У світі предметів, людей

10.05-10.30

3. Фізичний розвиток 10.40-11.10

 

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.25

2. ПР У світі природи 9.35-10.00

3. Х-ЕР: музична діяльність 10.30- 10.55

Група №5

(6 р. ж.)

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.25(І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР У світі предметів, людей

10.05-10.30

3. Х-ЕР: музична діяльність

10.40-11.05

1. ПР Логіко-математичний розвиток 

9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР У світі природи 10.05-10.30

3. Фізичний розвиток 12.00-12.30

Група №8

(6 р. ж.)

 

1. ПР У світі предметів, людей

9.00-9.25

2. Мовленнєвий розвиток

9.35-10.00 (І) 10.05-10.30 (ІІ)

3. Фізичний розвиток 12.00-12.30

1. ПР Логіко-математичний розвиток

 9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР У світі природи 10.05-10.30

3. Х-ЕР: музична діяльність

12.00-12.30

 

Додаток №1 до наказу №      від 30.08.2017

№ гр

Середа

Четвер

П’ятниця

1.

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.10 (І) 9.15-9.25 (ІІ)

2. ПР Сенсорний розвиток

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

1. Х-ЕР: музична діяльність 9.00-9.10

2. Х-ЕР: Ліплення - I   III т.

               Аплікація -II  IVт.

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

1. Фізичний розвиток

9.00-9.15(І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. Х-ЕР: малювання

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

2.

1. Х-ЕР: Ліплення - I   III т.

               Аплікація -II  IVт.

9.00-9.10 (І), 9.15-9.25 (ІІ)

2. Мовленнєвий розвиток

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

1. Фізичний розвиток

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. ПР Сенсорний розвиток

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

1. Х-ЕР: музична діяльність                                        9.00-9.10

2. Х-ЕР: малювання

15.25-15.35 (І) 15.40-15.50 (ІІ)

4.

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. Х-ЕР: Ліплення - I   III т.

               Аплікація -II  IVт.    9.45-10.00 (І) 10.05-10.20 (ІІ)

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.15

2. Фізичний розвиток

9.25-9.45

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.15

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.20-9.35

 

6.

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. Х-ЕР: Ліплення - I   III т.

              Аплікація -II  IV т. 

9.45-10.00 (І) 10.05-10.20 (ІІ)

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.15

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.20-9.35

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.15

2. Фізичний розвиток

9.25-9.45

 

10

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. Х-ЕР: Ліплення - I   III т.

              Аплікація -II  IV т. 

9.45-10.00 (І) 10.05-10.20 (ІІ)

1. Мовленнєвий розвиток

  9.00-9.15(І) 9.20-9.35(ІІ)

2. Х-ЕР: музична діяльність 9.45-10.00

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.15 (І) 9.20-9.35 (ІІ)

2. Фізичний розвиток

9.55-10.15

 

7.

1. ПР Логіко-математичний

розвиток

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Х-ЕР: аплікація 9.55-10.15

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.20

2. Х-ЕР: ліплення 9.30-9.50

3. Фізичний розвиток

9.55-10.20

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Х-ЕР: музична діяльність 10.00-10.20

9.

1. ПР Логіко-математичний

розвиток

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Х-ЕР: аплікація

9.55-10.15 (І) 10.20- 10.40 (ІІ)

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.20

2. Х-ЕР: ліплення 9.30-9.50

3. Х-ЕР: музична діяльність 10.10-10.20

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.20 (І) 9.25-9.45 (ІІ)

2. Фізичний розвиток

10.25-10.50

3

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.25

2. Х-ЕР: аплікація 9.35-10.00

3. Фізичний розвиток

10.15-10.45

 

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. Х-ЕР: ліплення 10.05-10.30

3. Фізичний розвиток

10.40-11.10

1. Х-ЕР: Малювання 

9.00-9.25

2. ПР: основи економічної культури 9.35-10.00

3. Х-ЕР: музична діяльність 10.30-10.55

5.

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.25

2. Х-ЕР: аплікація 9.35-10.00

3. Фізичний розвиток

12.00-12.30

 

1. ПР Логіко-математичний розвиток 9.00-9.25

2. Х-ЕР: ліплення 9.35 -10.00

3. Х-ЕР: музична діяльність 10.30-10.55

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.25 (І)  9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР: основи економічної культури 10.05-10.30

3. Фізичний розвиток

12.00-12.30

8

1. Мовленнєвий розвиток

9.00-9.25

2. Фізичний розвиток

 9.35-10.05

3. Х-ЕР: аплікація 10.15-10.40

   

1. ПР Логіко-математичний розвиток

9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. Х-ЕР: ліплення 10.05-10.30

3. Фізичний розвиток

12.00-12.30

1. Х-ЕР: малювання

9.00-9.25 (І) 9.30-9.55 (ІІ)

2. ПР: основи економічної культури 10.05-10.30

3. Х-ЕР: музична діяльність 12.00-12.25